72. oddíl Vlčata Mamuti Mamutí bobák
Mamutí bobák Tisk
Napsal uživatel Zip   
Úterý, 31 Leden 2017 11:46

Jednu nádhernou sobotu (21.1.) se Mamuti se svými třemi vedoucími vydali na takzvaný Bobák (též družinový výlet na bobech).

Kvůli veliké zimě začal výlet poněkud netradičně a to v klubovně. Zhruba hodinu a půl jsme hráli Bang! Poté jsme už vyrazili se svými vozy do Kohoutovické obory, kde jsme měli naplánovanou ne zas tak dlouho trasu kolem jezírek. Ani jsme se nenadáli a už jsme sjížděli první kopeček. Vše je pečlivě zaznamenáno na videozáznamu. Potom dorazíme už k největšímu kopci. Po krátké instruktáži už všechny boby sviští dolů, ale některé jsou bez mamutů. Zatímco Kecal se Shotem si užívají ježdění ve vláčku a Uran s Pandou se k nim vesele přidávají, tak ostatní se rozhodli vykopat velkého krokodýla zamrzlého v ledu. I když Mamuti u sebe neměli žádnou sbíječku tak vymysleli důmyslný mechanismus, díky kterému šlo dolování ledu jedna báseň. Po posledním skupinovém vláčku, ze kterého zůstali v pořádku jen Kecal se Shotem a ostatní zajeli do lesa, jsme se vydali na další dlouhý kopec dolů. Při jízdě dolů jsme potkali několik Kamzíků- ne těch zvířat, nýbrž dětí z družinky Kamzíků. Poté se už všechna vlčata přidružila k sobě a koulovala se nebo jezdila na bobech pouze spolu. Po obědě, který vlčata téměř nezaznamenala, jsme  udělali společné foto a sjeli s posledního kopečku dolů. Poté jsme šli k prasátkům, kde Mamuti museli povalit na lopatky své vedoucí, ze kterých vypadl mamutí poklad. Naštěstí se jim to podařilo včas, protože jinak by nám odjel autobus na cestu domů.

 

Zapsal: Kecal

Účast: Jindra, Lukyn, Paťa, Panda, Uran, Shot, Kecal, Čára

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument