72. oddíl Vlčata Kamzíci Únorový družinový výlet Kamzíků
Únorový družinový výlet Kamzíků Tisk
Napsal uživatel Zip   
Neděle, 21 Únor 2016 21:27

Na našem družinovém výletě v sobotu 20.2. jsme se vydali prozkoumávat okolí Brna směrem na sever.

 

Putovali jsme nejdříve z Útěchova do Vranova. Po cestě jsme pozorovali stopy různých živočichů a snažili se je rozpoznat – identifikovali jsme koně a psy. Po cestě jsme také hráli hru na Umpalumpy, kteří schovávají své talismany a ostatní se je snaží nepozorovaně najít. U Vranova jsme prozkoumali tajemnou opuštěnou budovu u hřbitova a vydali jsme se lesní cestou do Adamova. Na této cestě jsme našli obdivuhodně choroše, které podle Dana a Lexy vypadaly jako hamburgery. Po cestě jsme obědvali, Hynek s Křečkem si našli oblíbenou hůl a vyfotili jsme se u potůčku. Na závěr jsme došli do Adamova a při cestě na vlakovou zastávku jsme obdivovali svéráz tohoto města a následně jeli vlakem domů. Myšák

Účast: Cvrček, já, Bugy, Lexa, Dan, Křeček, Hynek, Kent, Lukáš

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument