72. oddíl Vlčata Kamzíci Družinový výlet Kamzílů
Družinový výlet Kamzílů Tisk
Napsal uživatel Zip   
Úterý, 02 Únor 2016 11:50

V sobotu 23.ledna se smečka kamzíků vydala za krásného zimního počasí na výlet z Velké Klajdovky údolím Říčky do Bílovic a odtud do Obřan.

Ač bylo počasí mrazivé, zahřáli jsme se hrou s tenisákem a pochodem do údolí. Nepřekvapila nás ani chumelenice, která se spustila u pomníku vynálezce lodního šroubu Josefa Ressela. Pokračujíc dále údolím lišky Bystroušky sněžení neustávalo. Útočištěm nám byl ale Smrkový les, kde jsme se v malinkaté kotlince naobědvali. Po příchodu do Bílovic jsme podnikli zahřívací zastávku v místní Sokolovně, kde jsme si dali čaj a nabrali síly, abychom se s nadsázkou brodili sněhem do Obřan. Krátké zastavení u, jak jsme se všichni shodli, místa, kde “díra vede na druhou stranu“, jsme se vyfotili a poslouchali projíždějící vlak. Stihli jsme ještě jednu svačinku, před Obranami jsme zavítali ke vstupu do Morie, který jsme však nedokázali otevřít, nikdo z nás neuměl elfsky, a pak svižným krokem na šalinu, která nás odvezla všechny v pořádku domů.

 

Účast: Rak, Myšák, Cvrček, Lukáš, Lexa, Petr, Křeček, Matyáš O., Kuba, Matyáš K., Žuch, Bugy, Karel

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument