72. oddíl Vlčata Kamzíci 21.1.2015 - Závod o Černou buzolu
21.1.2015 - Závod o Černou buzolu Tisk
Napsal uživatel Rak   
Sobota, 21 Březen 2015 00:00

ještě zapotíme. Závod se konal v Zamilovaném hájku v Řečkovicích. Kamzíci utvořili jednu údernou závodní družinku a po zahájení se vydali na trasu. My vedoucí, jsme nemohli jít s nimi, ale nelenili jsme si v pohodlí na dece a nevyhřívali se na sluníčku, nýbrž jsme vyrazili na trať také. Je dobré vědět, zda několikatýdenní příprava našich závodníků byla užitečná? Kluci na stanovištích,která jsme také navštívili a vše si zkusili, vázaly uzly, poznávali rostliny i zvířata, překonávali opičí dráhu, hledali v jízdním řádu, testovali svou znalost skautské historie a ošetřovali raněné figuranty aj. . Přes drobný zmatek ve vyhlašování se Kamzíci umístili na úžasném 2. místě, za což dostali odměnu, diplom a od nás obrovské uznání a pochvalu. “Úmorné“ učení na schůzkách se vyplatilo. Děkujeme všem zúčastněným i všem závodníkům.

 

 

Účast: Rak, Myšák, Cvrček, Šimon, Hulk, Pára, Doby, Matyáš, Divočák

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument