72. oddíl Vlčata Kamzíci 2015-01-23 Vlčácké přespání v klubovně
2015-01-23 Vlčácké přespání v klubovně Tisk
Napsal uživatel Myšák   
Pátek, 23 Leden 2015 00:00

 

Sešli jsme se v pátek v pět odpoledne a nejdříve jsme hráli super stolní hry, které přinesl Kent. Nejprve jsme se s lego figurkami pokoušeli vyhnout Minotaurovi a poté jsme házeli kostkami s různými symboly (sekera, včela, kompas) a pokoušeli se z nich sestavit souvislý příběh. Když se setmělo tak jsme si zahráli i Matějovu hru hledání kamene mudrců a posléze jsme se dívali na Kung-fu pandu. Během celého večera jsme konzumovali spoustu laskomin.

účast: Kent, Hulk, Matěj, Pára, Křeček, Divočák

zapsal: Myšák

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument