72. oddíl Skauti Luňáci Luňácký zimní výlet
Luňácký zimní výlet Tisk
Napsal uživatel Zip   
Neděle, 12 Únor 2017 19:56

V sobotu, 11. února, jsme se sešli na Hájence a po krátké poradě se rozhodli trošičku pozměnit trasu, vzhledem k zamrzlosti všech možných cest.

Vyrazili jsme oborou po méně užívané cestě až k výběhu prasat. Tam jsme si zaklouzali na zmrzlém rozlitém potoku, posvačili a pokračovali dále až ve směru Bystrc. Cestou jsme si mohli všichni užít krátké aktivity, především na rozvoj naší fyzické zdatnosti :) Bystrcí jsme prošli a dostali se až k přehradě, kde náš výlet nečekaně skončil Pólovým pádem do ledové vody. I přes nemilý závěr si akci všichni zúčastnění užili!

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument