72. oddíl Skauti Jestřábi Jestřábi taky bobovali
Jestřábi taky bobovali Tisk
Napsal uživatel Zip   
Úterý, 24 Leden 2017 21:34

V sobotu 21. 1. 2017 byla opravdu zima...i tak se Jestřábi zakousli a šli na výlet.

Dojeli jsme do Líšně kde hned po vystoupení z šaliny co kluci zahlídli ono hřiště jsme se tam prostě museli zastavit. Probrali jsme strategii pochodu, vyfotili pár fotek a šlo se směr Hádecký vysílač. Po kopci plném potu a bolesti nás čekal zasloužený výhled. U povrchového lomu jsme si dali oběd a pokračovali jsme do Mariánského údolí. V údolí jsme se klouzali na zamrzlé řece až jsme se proklouzali až k bobové dráze. Každý z nás měl jednu jízdu a byl to super zážitek! Pak už na autobus a domů.

 

Zapsal Radar

Účastnili se Bomba, Mat, Gram, Kajak, Kanon, Fíša, Prófa, Radar

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument