72. oddíl Skauti Jestřábi Výlet Jestřábů
Výlet Jestřábů Tisk
Napsal uživatel Zip   
Středa, 28 Září 2016 22:04

Všichni jsme se sešli v sobotu 24.9. před kostelem v Žebětíně přesně v 10 hodin.

Plni očekávání co si Radar zase nachystal všichni nastoupili do autobusu. Jeli jsme do Kohoutovic, kde jsme vystoupili na zastávce Šárka a zalezli do lesa. Tam nám Prófa řekl krátký příběh o kanální rodině a jejich rodinných problémech. Skočili jsme hned do prvního kanálu pod námi a s baterkami jsme jej prozkoumali. Pak jsme vylezli a moc jsme se toho čerstvého vzduchu nenadýchali, protože za rohem na nás čekal další přímý sestup dolů, do hlubokých kanálních stok. Šli jsme úzkou, zamlženou chodbou až na její samotný konec. Tam jsme našli zapečetěný dopis, nejspíše od jednoho ze členů kanální rodiny. Když jsme vylezli, tak jsme šli chvíli lesem, než nás přepadl hlad a tak jsme si dali oběd. Dál jsme šli přes Anthropos, kde jsme prozkoumali u Svratky další tunel.

Konečně nastala ta část na kterou se kluci celou dobu tolik těšili. Dál jsme totiž měli namířeno do Lasergame arény. Rozdělili jsme se do týmů a vběhli do arény, udělali si fotku a dali si druhé odvetné kolo. Pak už jsme jen nasedli na autobus a jeli ke svým maminkám a tatínkům.

 

Účastili se: Prófa, Fíša, Radar, Gram, Mat, Bomba, Kanon, Pat, Kajak

Zapsal Radar

 

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument