72. oddíl Skauti Jestřábi Jestřábi v Punkevních jeskyních
Jestřábi v Punkevních jeskyních Tisk
Napsal uživatel Čára   
Sobota, 16 Duben 2016 14:11
Dne 9.4. jsme vyrazili na družinový výlet do Punkevních jeskyní.

 

Sraz v Žebětíně jsme měli něco po deváté hodině ranní. Jeli jsme padesátdvojkou busem a z Mendláku jedničkou šalinou na Hlavas, odtud vlakem do Blanska. Z nádraží v Blansku jsme se vydali autobusem do Skalního Mlýna a odtud jsme šli do Punkevních jeskyní. Prohlídka byla zajímavá. Asi v půlce prohlídky jsme nasedli na loďku a zbytek prohlídky absolvovali na loďce až ven. Pak jsme se celá družina vydali poměrně strmou stezkou nad propast Macocha. Tam nám Radar oznámil, že jsme v dost velkým časovým skluzu a pokud chceme stihnout autobus zpátky do Blanska, musíme se do Ostrova u Macochy dostat zrychleným přesunem. A tak se i stalo. Autobus jsme stihli a běžet jsme nemuseli. Na zastávce jsme se potkali zcela náhodně s Žižkou, který měl namířeno za vlčatama. Do Brna jsme se dostali se zpožděním, jelikož nejely vlaky, protože se na trati stalo neštěstí. Když jsme konečně byli ve vlaku, Kecal zjistil, že nemá deštník, a že bude asi zapomenut v autobuse. A tak tam chudák Kecalův deštník jezdí možná ještě dnes.
I když bylo po celý den škaredé počasí, výlet se všem líbil...až na ten deštník.
Ti všichni byli: Prófa, Radar, Kecal, Shot, Kajak a Pat
Zapsal: Kajak 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument