72. oddíl Skauti Jestřábi Družinový výlet Jestřábů
Družinový výlet Jestřábů Tisk
Napsal uživatel Čára   
Pondělí, 01 Únor 2016 14:26

V sobotu 23. ledna jsme se všichni sešli ráno před kostelem.

 

Vyrazili jsme k okruhu a tam si dali menší svačinu s čajem. Fíša nám tam vysvětlil pravidla nějaké hry a tu jsme si zahráli. Sešli jsme dolů a pod okruhem zkoumali jakousi oranžovou hmotu a pár pramenů vody Augšperského potoka. Zhnusení tím oranžovým jsme pokračovali podél potoka s myšlenkami na častou destrukci ledu v potoce. Za chvíli nás potkala obrovská chumelenice jako z Ladovek. Prófa nám během cesty vykládal o tom, jak jedl ve škole Seitan - to jídlo pekelných chutí. V lese před Popůvkama jsme obsadili jednu chatku a na její verandě se schovali před sněžením. Najedli jsme se tam a čajem zahřáli. Pokračovali jsme na Popůvský rybník, který byl úplně zamrzlý s menší vrstvou čerstvě napadeného sněhu. Na rybníce jsme se bavili hlavně klouzáním, padáním a kreslením obrazců do sněhu na rovné zamrzlé ploše. Zahráli jsme si hru, při které každý utrpěl alespoň jedno zranění způsobené pádem. Za chvíli jsme vyrazili domů a do Žebětína jsme došli naším tempem poměrně za chvíli.

Účast: Radar, Prófa, Zip, Kecal, Kanon, Fíša, Pat
Zapsal: Radar 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument