Čistý les
Napsal uživatel Zip   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 00:00

Další kousek Kohoutovic je opět čistý, a to díky skautkám a skautům z 26. dívčího oddílu, 72. chlapeckého oddílu a také dobrovolníkům z řad občanů.

 

Protože odpadu bylo hodně, rozdělili jsme se na dvě sběračská družstva. První vysbíralo dlouhý pás lesa a zeleně okolo plotu obory, kde na vycházky denně chodí řada lidí. Druhé místo bylo v lese nad Tatranem, které místy připomínalo skládku odpadu. Za dvě hodiny úklidu vysbíralo 39 dobrovolníků patnáct pytlů všelijakého odpadu. Pomůcky pro tento ročník nám poskytl Český svaz ochránců přírody se svými sponzory. Vybavili dobrovolníky pracovními rukavicemi a pytli, o jejichž odvoz se postarala firma Sako. Děkujeme. Obrovské poděkování patří hlavně těm, kteří se na úklidu podíleli ať už ve skupinkách či jednotlivě.

 

Doufejme, že nám čisté Kohoutovice vydrží co nejdéle. Organizátor, zástupce vedoucího skautského 72. oddílu Lukáš Pinteš

 

Aktualizováno Středa, 26 Duben 2017 17:49
 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument