72. oddíl Proběhlé akce Ostatní akce Vlčácké Dobývání Pluta
Vlčácké Dobývání Pluta
Napsal uživatel Zip   
Sobota, 04 Březen 2017 20:04

Smečky Kamzíků a Mamutů vyrazily o víkendu 3. - 5. 3. na vesmírnou misi s cílem odolat všem nástrahám a dobýt vzdálené Pluto.

 

V pátek jsme vlakem dojeli do Vracova, kde na nás čekala vesmírná loď, místními nazývána Dům dětí a mládeže. Čekalo nás několik složitých úkolů, které jsme museli splnit, abychom byli vůbec k misi připuštěni. Základním výcvikem ale všichni prošli a raketa mohla odstartovat. Po večeři jsme se pomodlili, poslechli si několik Žižkových strašidelných vzpomínek a šli spát. Byli jsme ale vzbuzeni, protože jsme byli napadeni nepřátelskou vesmírnou lodí, která nám vzala drahocené zásoby kyslíku. Ten se nám podařilo získat zpět a po řádném zabezpečení lodi jsme mohli jít v klidu spát.

 

V sobotu ráno jsme šťastně dorazili na Pluto, nasnídali se a vydali se na dlouhý pochod k mimozemské vesnici Plutos, kde jsme měli zjistit polohu hlavní mimozemské pevnosti Plutonium. Cesta vedla krásným borovým lesem, poznávali jsme místní krajinu a každý z nás musel být maximalně obezřetný, protože jsme po cestě nalézali různé vesmírné symboly. Polohu pevnosti se nám podařilo zjistit, nicméně když jsme se vrátili zpátky, byla naše raketa napadena. Útok jsme odrazili a čekal nás klidný večer, kdy jsme absolvovali Kecalovu sofistikovanou hru s židlemi, na které bylo nekrásnější to, že sebemenší hlásek znamenal porušení pravidel.

 

V neděli nás čekala klíčová část, a to obsazení pevnosti Plutonium. To se nám nakonec podařilo a zapíchli jsme českou vlajku na nejvyšší horu Pluta Mount Plutorest, vysokou 20 000 km. Po mši sv. jsme se naobědvali, celou vesmírnou loď uklidili a vypravili se zpět na Zemi.

 

Účast: Kamzíci, Mamuti, Křivky, 3 Pižďuchové a 2 kuchařky

 

Aktualizováno Pondělí, 13 Březen 2017 20:10
 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument