72. oddíl Proběhlé akce Ostatní akce Zahájení činnosti střediska Ignis Brno
Zahájení činnosti střediska Ignis Brno
Napsal uživatel Zip   
Sobota, 14 Leden 2017 21:34

Historickým okamžikem, nejen pro náš oddíl, bylo slavnostní zahájení činnosti našeho nového skautského střediska nesoucího název – Ignis Brno.

K zahájení činnosti došlo v sobotu 7. ledna 2017 na skautské vranovské základně. Setkalo se zde vedení všech čtyř oddílů, které spadají do nově založeného střediska, tedy 26, 72, 72R a 91. Společně jsme při slavnostním ohni zapěli Junáckou a státní hymnu a hymnus přátelství a vyslechli si slavnostní úvodní řeč vedoucího střediska – Vodíka. Následně jsme se odebrali dovnitř základny a následovala prezentace střediskové vize a následná výměna názorů mezi vedoucími napříč našimi oddíly. S pokročilým časem se postupně někteří z nás odebrali na zpáteční cestu domů a asi dvě desítky odvážlivců strávily na vranovské základně celou noc

 

zapsal: Bedla

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)

Bodování celooddílové


Celooddílové bodování

odkaz na Google dokument