72. oddíl Benjamínci Kulíšci Protiúder Kulíšků
Protiúder Kulíšků Tisk
Napsal uživatel Všeználek   
Sobota, 11 Únor 2017 00:00

V sobotu 11. února jsme se s Kulíšky zúčastnili akce Protiúder, která se konala na ZŠ Pavlovská. O co šlo?

 

Bylo to velké setkání všech benjamínků, vlčat a světlušek ze všech oddílu našeho střediska a to 26. dívčího, 91. a našeho 72. oddílu. Hned ze začátku jsme se ocitli v labyrintu a náš úkol byl dostat se z něj. Ovšem na cestě ven nás čekalo spousta překážek, pastí, banditů a různé všelijaké překážky. Všichni se rozdělili do 4 skupin, které se střídali ve 2 tělocvičnách. Celé dopoledne i odpoledne se neslo v duchu různých her a činností, které nám měli pomocí z labyrintu uniknout. Nakonec vše dobře dopadlo a podařilo se nám uniknout a navíc i ukořistit poklad, který jsme směnili u místního šamana.

 

Celý den byl opravdu vydařený a všichni si ho moc užili.

 

Zapsal: Fredy

Účast: Bubák, Husky, Pedro, Gazík, Dominik, Franky, Ráďa, Vašík, Číňan, Lost, Fredy a Všezňa

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)