72. oddíl Benjamínci Kulíšci Družinový výlet Kulíšků
Družinový výlet Kulíšků Tisk
Napsal uživatel Všeználek   
Sobota, 21 Leden 2017 00:00

V sobotu 21. ledna jsme se s Kulíšky vydali na bobovací výlet.

 

Sraz v 9 hodin před klubovnou a připravené všemožné prostředky k rychlému pohybu na sněhu (boby, lopaty a igelitka) znamenali tu pravou chvíli vyrazit vstříc sice mrazivé, ale za to nádherně zasněžené přírodě kohoutovického lesoparku. Tam jsme si po rovné cestě vyzkoušeli psí spřežení. Cestou tam ve stylu Kulíšek veze Kulíška, cestou zpět zase naopak Starý vlk veze dva Kulíšky ☺ Nicméně, to hlavní nás čekalo na blízké stráni u Myslivny, která se svojí dvousetmetrovou délkou a pětadvacetimetrovým převýšením patří k ideálním svahům na bobování. Celý výlet se totiž také nesl v duchu prvního výročí družiny Kulíšků, a to připomínkou Závodů Kulíšků v podobě několika soutěží rychlých bobů – nejrychlejší a nejdelší sjezd a to jak v kategorii jednotlivců, tak i dvojbobů, vláček, slalom, či nejlepší trik na skokánku. A to vše doplněné bezpočtem volných jízd všemožných podob. Zkrátka, za krásného zimního počasí jsme se pořádně vyřádili! A ve 14 hodin zase honem do tepla našich domovů.

 

Zapsal: Všezňa

Účast: Bubák, Poliš, Pedro, Gazík, Franky, Josífek, Ráďa, Číňan, Fredy a Všezňa

 

 

Nejbližší akce

8. 4. Svojsíkův závod (skauti), oddílové závody (vlčata)